שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 04:40
כמות צפיות למאמר זה: 2882
לוגו איגוד הובלות

הובלת דירות

(מאת: )
19/09/12

אנשים רבים מקדישים זמן יקר לתכנון מעבר דירתם, ולא בכדי. מעבר דירה הוא נושא אשר מצריך הרבה מאוד תכנונים מראש במידה ורוצים שהוא יתבצע בצורה ראויה, כאשר בין היתר יש לבחור חברת הובלות מצליחה, אמינה ומקצועית אשר בזכות עובדיה ובזכות הציוד אותו הם מביאים יוכלו אנשים אלו להעביר את מגוון חפציהם בבטחה אל עבר מעונם החדש. את הבחירה, חשוב לציין, מומלץ לבצע על פי פרמטרים ידועים מראש כמו גודל המשאית, וותק החברה וכמובן האמצעים בהם היא משתמשת לצורך ביצוע מעבר יעיל ונינוח.

משאית איגוד הובלות
כנסו לאתר איגוד הובלות להובלה אחראית ומקצועית

שימושים במנוף

אחד מן האמצעים השכיחים ביותר בהם נעזרים אנשי מקצוע לצורך ביצוע הובלות דירות הוא כמובן המנוף. בתחום הובלת דירות, החל המנוף לבוא לידי ביטוי בעיקר בשנים האחרונות, בהן נבנו מגוון פרויקטים יוקרתיים ברחבי הארץ אשר מנו בניינים בעלי מספר רב של קומות. מובילים רבים אשר עד אז השתמשו במעלית במקרים של קומות גבוהות החלו להבין שזמן ההובלה יכול להתקצר באופן משמעותי במידה ויהיה שימוש במנוף יציב ואיכותי, בעוד ההכנסה תישאר גבוהה לאור השירות היעיל והמהיר אותו באפשרותם להעניק.

מתי זה הכרחי ומתי מומלץ לוותר על המנוף?

אין ספק ששימוש במנוף בזמן הובלת דירות יכול לקצר באופן משמעותי את זמן ההובלה וגם למנוע נזקים שיכולים להיגרם בהובלה רגילה ללא מנוף (בין היתר בזכות העמסה מרוכזת ופריקה מרוכזת של החפצים השונים) אולם השאלה האמיתית בה מתעסקים אנשים רבים אשר עתידים לעבור דירה היא האם שימוש במנוף בזמן הובלת דירות הוא הכרחי או שמא קיימים מצבים בהם מומלץ לוותר על המנוף ולהוביל את החפצים בצורה הסטנדרטית והמוכרת יותר? ובכן התשובה לשאלה זו אינה חד משמעית. ככלל, מנוף משמש כלי מרכזי בעיקר בזמן הובלת משא לקומות גבוהות במיוחד, אולם קיימים מקרים יוצאי דופן בהם בוחרים אנשים אשר עוברים להתגורר בקומה נמוכה להשתמש במנוף על מנת לקצר את זמן ההובלה או על מנת להימנע מגרימת נזקים מיותרים לרכושם. יחד עם זאת, חשוב לציין כי שימוש במנוף בזמן הובלת דירות הוא בהחלט מותרות ואינו דבר שלא ניתן להסתדר בלעדיו, כך שבמקרים בהם הסכום הסופי של הובלת דירות באמצעות מנוף יקר יותר מאשר הסכום הסופי ללא מנוף (תוך שימוש בפרמטרים האחרים כמובן) ניתן בהחלט לוותר על השימוש במנוף ולקיים הובלה סטנדרטית.


לטיפים נוספים בנושא הובלות לחצו כאן

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©