שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 06:01
כמות צפיות למאמר זה: 2957
מפתח נזילות

איתור נזילות

(מאת: )
10/04/12

כל מבנה חשוף לנזילות שכן במשך השנים נוצר בלאי מסוים הפוגם בקירות או בתקרה ומאפשר חדירה של נוזלים פנימה. לעתים קרובות איתור הנזילה נעשה רק כאשר רואים מים מטפטפים ואז יש צורך מידי בתיקון של מקור הנזילה כדי למנוע התפתחותו של נזק נוסף הן למבנה והן לריהוט הנמצא בו. קיימת דרך למנוע את הנזילות וזאת באמצעות טיפול מונע אשר בו איש מקצוע מיומן ומומחה בתחום מגיע למבנה ובשימוש בטכנולוגיה מיוחדת מבצע איתור נזילות וכך נמנע נזק רב יותר למבנה. איתור נזילות הינו קריטי במיוחד במצבים בהם תכולת המבנה הינה יקרה מאוד וכל נזילה קטנה תוביל לעלויות גבוהות ויקרות. איתור נזילות נסתרות הפך להיות חלק בלתי נפרד מתחזוקת מבנה שכן נזילות אשר מתגלות מאוחר דורשת לעתים פירוק של קירות או תקרות מצב העשוי לגרום לבית העסק או לבית להיות מושבת מפעילות ולגרור אחריו מצבים בלתי נעימים ולכן כדאי להיות ערוכים מראש ולתקן את התקלה לפני התפתחותה לבעיה רצינית.

מי מבצע איתור נזילות?

חיפוש קצר במנוע גוגל מעלה כי קיימות חברות רבות אשר מציעות שירותי איתור נזילות כאשר כל חברה מציעה שימוש בטכנולוגיה אחרת ולכן כדאי לברר כמה שיותר מידע על כל שיטה שכן חשוב כי ביצוע איתור הנזילות יעשה באמצעות המערכת הכי חדשנית ועדכנית שישנה בתחום זה למקסימום תוצאות. הבחירה בין חברה אחת לשנייה עשויה להיות מורכבת ולכן כדאי להגיע לייעוץ כמו גם לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות ואף לבקש המלצות שכן פעמים רבות ישנו מרחק רב בין המוצג באתר החברה לבין היכולת והמקצועיות שלה בפועל מה שעלול לגרום להוצאות ועלויות רבות ובלתי יעילות.

מתי כדאי לבצע איתור הנזילות?

התקופה הכי טובה לבצע בדיקה לשם איתור הנזילות היא בקיץ שכן אז אין לחץ וביקוש כמו זה הקיים בתקופת החורף ובנוסף ניתן בתקופה זו עקב הביקוש הנמוך להתמקח על המחיר כמו גם למצוא את איש המקצוע המתאים והאמין ביותר שכן בתקופת החורף החשש מפני תוצאות הרטיבות מביא להחלטות פזיזות ולא שקולות. בעת רכישת מבנה חדש כדאי לפני הכניסה אליו לבצע בדיקת איתור הנזילות שכן עם קבלת המפתח יהיה קשה להטיל את האחריות על הקבלן או לדרוש ממנו כי יבצע את התיקונים הנדרשים ובנוסף כדאי תמיד לעגן את העניין הזה תחת הסכם מסודר לשם מניעת אי הבנות מיותרות בניכם לבין הקבלן.

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©