שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 05:32
כמות צפיות למאמר זה: 3266

סוככים

(מאת: )
24/10/11

סוככים

בארץ שטופת שמש כמו זו שבה אנו חיים, הצורך בהצללה והגנה מפני קרני החמה הינו הכרח קיומי של ממש. השיטה הנפוצה ביותר על מנת להציל שטחים ומרחבים הינה באמצעות  סוככים. ככל, ישנם אין ספור סוגים של סוככים משלל חומרים ומגוון של דגמים. בכל המרחבים האורבאניים הפתוחים, קרי השווקים השונים ומרכזי הקניות שאינם מכונסים תוך הקניונים, סוככים מהווים אמצעי חשוב בהגנה על הסחורה מפני החמה. כמו כן באמצעות סוככים ניתן להעניק חווית קניה טובה יותר לכל אותם לקוחות שפוקדים א אותם השווקים. היתרון העיקרי של סוככים על פני פיתרונות אחרים זה היכולת לקפל אותם ולכוונן אותם בהתאם לכיווני השמש המשתנים. סוככים רבים גם חסינים מפני מים כך שגם בעונה החורפית הם משמשים להגנה על הסחורה והרחבה של שטח התצוגה. הסוככים הם למעשה גגות ניידים שמאפשרים לנכס שטחים ציבוריים שנמצאים מחוץ לשטחי החנות לטובת העסק בצורה ידידותית ולא מאיימת.

סוככים חכמים

מילת המפתח בכל מה שנוגע להתקנת סוככים בעסקים זה אפיון מקדים. הרבה פעמים אנשים מתקינים סוככים ללא בדיקה מעיקה של הצרכים הייחודיים שלהם. כך שרק לאחר שאותם סוככים מותקנים ניתן מותקנים מתגלה אי ההתאמה וחוסר היעילות שלהם ביחס למטרה שלשמם הם הותקנו מלכתחילה. כיום כאשר מזמינים סוככים ניתן לבקש לערוך התאמה אישית כך שהם יותאמו הן מבחינת כיווני ההצלה והן מבחינת אופן הקיפול והפריסה למגבלות של העסק. כמו כן יש אפשרות להדפיס על גבי אותם סוככים חומרים שיווקיים שונים ובכך לנצל אותם עד תום. שכן מלבד פרסום העסק עצמו ניתן להפוך את אותם הסוככים לשטח פרסום מניב. עסקים שממוקמים באזורים אסטרטגיים למעשה יכולים לפנות לחברות פרסום שישמחו לנכס לעצמם שטחי פרסום ייחודיים ובלעדיים.

סוככים ביתיים

גם בתחום של משקי הבית יש ביקוש רב לכל אותם סוככים למטרות הצלה והגנה מפני אימת החמה. תודות לטכנולוגיה ולתחרות כיום ניתן להזמין ללא כל תוספת עלות מיוחדת סוככים בצבעים שתואמים את החלל שבו הם מוצבים. כמו כן יש מעצבים שמתמחים בעיצוב של סוככים כך שהם ישתלבו בצורה אומנותית בבתים השונים שבהם הם מותקנים. כיום יש גם סדרות של סוככים שניתן להעביר מנקודה אחת בבית למשנה בהתאם לשינוי היומי של השמש. הכוונה לאותם סוככים שבמקום לקבע אותם לקיר פשוט מגיעים עם התקנים ניידים הופכים אותם להרבה יותר יעילים ומועילים. כמו כן בעת חג סוכות הבא עלינו לטובה, הסוככים הופכים לבסיס איתן שממנו נגזרת הסוכה.

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©