שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 04:57
כמות צפיות למאמר זה: 3704

מנורות מעוצבות

(מאת: )
19/07/11

 

הביקוש עבור מנורות מעוצבות מזמן לא ידע תקופה של שגשוג ופריחה כמו שהוא חווה בימים אלו. לצד אותן מנורות מעוצבות מבית היוצר של מיטב מעצבי התאורה האיטלקיים, ניתן למצוא מנורות שעוצבו על ידי סטודנטים מבטיחים. כמו כן יש שוק שלם של מנורות מעוצבות תוצרת סין שנראות כמו האיטלקיות אך מחירן נמוך בחצי. המבחר העצום של מנורות מעוצבות שניתן למצוא כיום בשווקים יכול לבלבל את כל מי שמחפש מנורה מעוצבת עבר ביתו או משרדו. כמו כן ישנה האפשרות להזמין מנורות מעוצבות על פי טעם אישי. מדובר על מנורות מעוצבות שמעצבים צעירים מעצבים לפי דרישה ספציפית של לקוחות. אלו הן המנורות הכי מבוקשות כיום. המודעות לתחום העיצוב הביאה לכך שיותר ויתור אנשים מגלים עד כמה אלמנט לא שימושי כביכול כמו המנורות המעוצבות יכולות להוסיף המון אווירה למרחב הביתי. זאת אחת הסיבות העיקריות שבגינן עלה מאוד הביקוש עבור המנורות המעוצבות.

מנורות מעוצבות

מנורות מעוצבות מקוריות

אחד הטרנדים או שמה נאמר המגמות היותר מעניינות הינה זו של אבזור הסלון הביתי בפרט המרחב הביתי בכלל בשלל מנורות מעוצבות. אותם מנורות מעוצבות משמשות לאו דווקא למטרת הארה כי אם בראש ובראשונה למטרת קישוט. ברוב המקרים, מנורות מעוצבות מתוכננות מראש על מנת לשמש כאבזרי קישוט בתואנה של אבזרי תאורה. בעבר היה צורך להרחיק עד איטליה על מנת למצוא מבחר מכובד של מנורות מעוצבות. כיום כבר יש לנו בארץ מבחר מכובד משלנו של מנורות מעוצבות, תוצרת כחול לבן. בכל מה שקשור לעיצוב תאורה, אנחנו בהחלט יכולים להיות גאים. ברחבי עולם העיצוב כבר יש דיבור סביב מעצבי התאורה הישראלים שמפגינם שנה אחר שנה יצירתיות ומקוריות פורצי דרך.

מנורות מעוצבות כחול לבן

כיום ישנם מספר מעצבים ישראלים ששמם יצא לניכר בתור מעצבים מובילים של מנורות מעוצבות. כמו כן מקרב הבוגרים הצעירים של בתי הספר הגבוהים לעיצוב יש לא מעט סטודנטים שהתמחו במסגרת לימודיהם בעיצוב של מנורות מעוצבות. בכלל, כל התחום הזה של מנורות מעוצבות מאוד התפתח בשנים האחרונות. גם יותר מעצבים שמתעסקים בזה וגם יותר ביקוש עבור אותן מנורות מעוצבות. כל האינדיקציות מצביעות על כך שהמדמה הזו של פריחת השוק של מנורות מעוצבות תמשיך ללוות אותנו (וטוב שכך) גם במהלך השנים הקרובות. בכלל, כל תחום העיצוב הביתי נמצא בתקופה טובה שמורגשת הן מצד הצרכנים וההן מצד המעצבים והיצרנים. לא נותר לנו אלא לברך על התופעה ולקוות שהיא אכן תימשך כמה שרק ניתן.

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©