שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 04:48
כמות צפיות למאמר זה: 3638
דשא סינטטי

דשא סינטטי

(מאת: אלקטרו)
14/07/11

דשא סינטטי

הגינה הינה חלק בלתי נפרד מהבית עצמו ולכן אנו משקיעים בה זמן וכסף בכדי שיהיה נעים לשהות בה בדיוק כמו שנעים לשהות בתוך הבית. יחד עם זאת,דשא סינטטי לרוב איננו מעוניינים לייצר לעצמינו עבודה נוספת, ובטח לא כזו הדורשת תחזוקה באופן שוטף, ודוגמה לכך הוא הדשא. אנו מעוניינים כי הדשא שלנו ייראה תמיד ירוק ובריא, ושיהיה נעים לדרוך עליו. דשא סינטטי מהווה פתרון אידיאלי למצבים אלה- ניתן להתקין אותו באופן עצמאי, אין צורך בתחזוקה והשקיה, הוא תמיד ירוק ותמיד נעים לדרוך עליו. דשא סינטטי לא דורש מכם לדשן אותו, לגרוף אותו או לרסס אותו בקוטלי מזיקים כאלה ואחרים. כמו כן, דשא סינטטי לא מייצר בוץ ולכלוך אשר יכול להדבק לכף הרגל או לסוליות הנעליים וכך להיגרר אל תוך הבית- מה שהופך אותו למוצר אהוב ונמכר בארץ ובעולם. שלל יתרונות אלו של דשא סינטטי מעניקים לכם בתור בעלי הבית את האופציה ליהנות מגינה מטופחת, מסודרת ונקייה לאורך זמן.

דשא סינטטי- מאז ועד היום

דשא סינטטי בתחילת דרכו היה לא מוכר למרבית האנשים, וגם היה בעיקר נחלתם של העשירים. כיום ישנן חברות ועסקים רבים אשר מציעים דשא סינטטי לכל דורש ובמחירים לכל כיס. ניתן אף לבקש דשא סינטטי בצבעים המשלבים ירוק וצהוב בכדי להקנות לו מראה טבעי ככל הניתן. כיום רבים רואים בגינה שלהם כחלק בלתי נפרד מהבית כולו, ולכן הם משקיעים בה לא פחות יחס ותשומת לב. הדרישה הגדולה לרכישת דשא סינטטי הביאה לכך שהוא מיוצר במספר דגמים אשר מתאימים למלא מטרות ויעדים שונים. לדוגמה, ישנו דשא סינטטי למגרשי ספורט, ישנו דשא סינטטי לבריכות העמיד מאד בפני מים, ניתן למצוא דשא סינטטי איכותי המיועד רק לנוי, והאפשרויות עוד רבות ומגוונות.

דשא סינטטי ואיכות הסביבה

אנו מודעים לבעיית ההתחממות הגלובלית ולתרומת התעשייה והאדם הפרטי להתחממות זו. בעקבות כך, ישנה מודעות רבה יותר לנושא איכות הסביבה, ולהשפעתה על האטת הזיהום הסביבתי הנוצר על ידנו. כל החובבים את איכות הסביבה, ואלו המעוניינים לקחת בכך חלק יודעים כי דשא סינטטי הוא ידידותי לסביבה, ולכן יותר אנשים מחליפים את הדשא הרגיל בסינטטי. תחילה, דשא סינטטי ניתן למחזור, וכך אנו יודעים שגם אם אנו מעוניינים להחליפו, הוא לא ייזרק לפח. כמו כן, דשא סינטטי לא מצריך התנעת מכונת כיסוח דשא, וכך נחסכים מאתנו דלק ופיח המשתחרר לאוויר בעקבות פעולת הכיסוח, וכמו כן דשא סינטטי אינו מצריך ריסוס בחומרי דוחי חרקים וזוחלים למיניהם, וכך השימוש בכימיקלים נחסך. 

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©