שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 04:39
כמות צפיות למאמר זה: 3122

ריסוס

(מאת: )
12/07/11

כאשר מעוניינים לבצע פעולת ריסוס כנגד מזיקים שונים, כמו תיקנים, תולעים, נמלים, זבובים ועוד, יש לקחת בחשבון מספר שיקולים חשובים. תחילה, בכדי לבצע ריסוס נכון ואפקטיבי, יש להחליט מהי מטרתו ואילו מזיקים בוא אמור להדביר. זהו שלב חשוב מכיוון שלכל מזיק יש את תערובת הריסוס המתאימה ביותר להדברתו. יש לקחת בחשבון את המקום אשר בו יש לבצע ריסוס, לדוגמה, ריסוס בית בשטח פתוח יהיה שונה מפעולת ריסוס במקום סגור הנמצא בתוך בניין דירות בתוך עיר, יש לדעת האם ישנם בעלי חיים באותו בית, ועוד. כמו כן, בתים הנמצאים בשטחים פתוחים מצריכים פעולות ריסוס גם למזיקים כמו נחשים ועקרבים מעבר למזיקים הרגילים עקב הימצאותם בשטח פתוח. יחד עם זאת, מרבית הבתים אשר אליהם מזמינים ריסוס הם דירות או בתים משותפים בעלי צרכים דומים בתחום של ריסוס.

ריסוס מקצועי

אם החלטתם כי ברצונכם להזמין חברת ריסוס לביתכם, דאגו כי מדובר בחברת ריסוס מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון בתחום. ריסוס אשר מתבצע בצורה לא מקצועית ובשימוש לא נכון של חומרי ריסוס עלול לגרום לנזקים פיזיים ובריאותיים קשים. ריסוס מקצועי הנעשה על ידי מדבר מוסמך צריך להיות תחת אישור המשרד לאיכות הסביבה, ועל המדביר להכיר את סוגי הריסוס השונים בכדי לדעת להתאים את הסוג הטוב ביותר למצב בביתכם. לדוגמה, קיים ריסוס אורגני, ריסוס טבעי, מונע, אקולוגי, ועוד סוגים רבים ושונים. ריסוס הוא פעולה פשוטה למדי, המדבר מגיע לביתכם כאשר על גבו יש את תיק הריסוס, ובידו יש את הידע כיצד לבצע את הפעולה. ריסוס אשר ייעשה תוך חוסר התחשבות בכמות החומר הפעל וכמות המים המעורבבים עמו עלול לגרום להרעלה בקרב דיירי הבית, ולכן יש לפנות לחברת הדברה מנוסה ומקצועית.

חומרי ריסוס

לא פעם אנו זקוקים לסיוע של חברת ריסוס והדברה על מנת להשתלט על בעיית המזיקים התוקפת את ביתנו, בעיקר במהלך חודשי הקיץ החמים. שירותי ריסוס והדברה הנעשים על ידי חברה מקצועית יתבצעו כראוי, וימנעו את כניסתם של מזיקים בלתי רצויים לתוך הבית. בכל הקשור לחומרי ריסוס והדברה, ישנה חשיבות רבה לשמירה על פרופורציות נכונות בין חומרי ההדברה לבית המים, מינון אשר נעשה בצורה לא נכונה יכול להוות פגיעה לדיירי הבית ולבעלי החיים הנמצאים בו. חומרי ריסוס כיום מקבוצת הזרחניים והאורגניים אינם מותרים לשימוש ביתי עצמי, אלא מותרים רק בעת ריסוס מקצועי על ידי מדבר מוסמך.

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©