שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום רביעי, 17/08/2022 - 06:42
כמות צפיות למאמר זה: 3871
מטבחים

שיפוץ מטבחים

(מאת: אקרמן)
01/05/09- 18:52:22
שיפוץ מטבחים
חלקנו מעוניינים לערוך שיפוץ מטבח שלפעמים יכלול חלקים ממנו ולאו דווקא את כולו, שיפוץ מטבחים דורש תוכנית אינסטלציה וחשמל מסודרת, ובנוסף אם נרצה לבצע שיפוץ בארונות מטבח, שיש, או חיפוי חשוב להבין את איכות החומרים והמחירים כיום:

תוכנית לשיפוץ מטבחים

תוכנית מסודרת של שיפוץ מטבחים תיקח בחשבון גם את העיצוב וסדר הפריטים במטבח שלנו. מטבחים מכילים מוצרי חשמל רבים, ונקודות אינסטלציה שונות (כיור, מדיח כלים ולעיתים מקרר) לכן הכרחי לערוך תוכנית שיפוץ שתתחשב במיקום מוצרי החשמל, נקודות האינסטלציה, והמבנה שבחרנו לארונות מטבח שלנו.
טיפ: לחצים נפוצים במטבח הם: לחות, חום, ומשקל. מטבחים שיורכבו מסנדוויץ' איכותי יהיו בעלי עמידות גבוהה, ויחזיקו לאורך שנים ארוכות.

שיפוץ ארונות מטבח

החלק העיקרי בשיפוץ מטבחים יתרכז בארונות מטבח, אלה יורכבו בדרך כלל מעץ מלא, או סנדוויץ', הבעייתיות לרוב מתחילה בסוג ואיכות הסנדוויץ'. סוגי סנדוויץ' איכותיים שלא נצטרך להוציא עליהם סכומי כסף גבוהים מידי הם סנדוויץ' אדום, וטווין אשר מורכבים מעץ הגבון האיכותי.

           מטבחים

שיפוץ חיצוני לארונות מטבח – בעת שיפוץ מטבח נוכל לחסוך בהוצאות על ידי שיפוץ חלקיו החיצוניים של המטבח ולאו דווקא את פנים הארונות. במידה ומצבם של גופי הארונות תקין, נוכל לבצע שיפוץ של חלקים ויזואליים חיצוניים בלבד, וכך לקבל עיצוב ביתי ויפהפה שאהבנו, ולחסוך בקנייה מיותרת של פנים הארונות.
פירזול – לעיתים די קרובות ניתן להיתקל בלא מעט מטבחים שאיכות הפרזול משפיעה לרעה על תפקוד ארונות המטבח, דבר הגורם לבעייתיות בפתיחת הדלתות ואף לחוסר נוחות. מטבחים עם פרזול איכותי לא רק יקלו על השימוש היומיומי, אלא יחזיקו לאורך שנים כך שלא נצטרך לערוך שיפוץ מטבח נוסף בשנים הקרובות. חברות מובילות בתחום: גראס, בלום, והטיש.

שיפוץ או חידוש שיש

כאשר אנו מדברים על שיש של מטבחים קיימות שתי אפשרויות שיפוץ:
שיפוץ שיש – שיפוץ שיש כללי כולל קנייה והרכבה מחדש של שיש אותו בחרתם, חשוב לדעת כי הרכבה שאיננה מקצועית תגרור לעיתים קרובות נזילות ותקלות עתידיות שיכולות להתבטא בסדקים.
חידוש שיש – חידוש שיש של מטבחים הינו תהליך פשוט שבהחלט יכול לחסוך עלויות בעת שיפוץ מטבח. תהליך זה כולל ליטוש והברקה של השיש בעזרת חומרים ומיכון מתאים, ונותן תוצאות מדהימות לא פחות מרכישת שיש חדש.

חיפוי למטבח

חיפויים נפוצים של מטבחים הם: שיש, פורצלן, קרמיקה, פסיפס, ואבן טבעית.
שיפוץ ועיצוב מטבח עם חיפוי - תפקידו העיקרי של החיפוי הוא דווקא באקט העיצובי, פסיפס ואבן יתנו תחושה ביתית וכפרית, בעוד שיש וקרמיקה יתאימו לעיצוב מטבחים מודרני.
שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©