שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום שבת, 25/05/2019 - 07:54
כמות צפיות למאמר זה: 3062
חדרי שינה מעוצבים

חדרי שינה מעוצבים

(מאת: אלקטרו)
09/03/09

חדרי שינה מעוצבים


לפני מספר שנים עוד בטרם תינוקכם הגיח לעולם, הלכתם לחפש עבורו חדר בין כל העלונים שמפרסמים
עבור תינוקות. במיוחד הורים שזהו ילדם הראשון, אוהבים לרהט את חדרו באופן מיוחד. אם פעם היו מסתפקים בהכנסת מיטת תינוק, עריסה ושידה, היום ההורים הולכים אל הטופ, חדרי שינה מעוצבים, ולא משנה מה גיל הילד. חדרי שינה מעוצבים זו לא המצאה ישראלית, אך פטנט זה אומץ בשמחה אל ליבנו, כך שלרוב הילדים  במשפחות במעמד הבינוני מעלה יש חדרי שינה מעוצבים. התינוק בגר והוא כבר נער. הרהיטים בחדר התיישנו וגם הצרכים השתנו. עכשיו צריך לקחת את הנער ולמצוא עבורו בין הדגמים הרבים של חדרי שינה מעוצבים לנוער חדר שיתאים לצרכיו, לטעמו ולכיסכם. משימה לא פשוטה אך אפשרית בהחלט. 

חדרי שינה מעוצבים לנער הצעיר

חדרי שינה מעוצבים לנער הצעיר חדרי שינה מעוצבים לנער הצעיר מכוונים לצרכים של הנער שרק החל את חטיבת הביניים ועיסוקיו עדיין לא כוללים את בנו המין השני. נניח שהגעתם להסכמה עם בנכם על עיצוב חדרו מתוך הרשימה הארוכה של חדרי שינה מעוצבים ונכנעתם לדרישות שבהתחלה לא נראו לכם סבירות, אך המוכר הנחמד בחנות שכנע אתכם שבסוף הילדים תמיד צודקים. אז מה נמצא בחדר של הנער הצעיר. ארון הבגדים גדול דיו, וכך גם שולחן העבודה עם פינה למחשב. חדרי שינה מעוצבים יכולים לתת פתרונות מצוינים אם יודעים לתכנן את הדברים מראש. גם הספרייה מרווחת ובנוסף לרהיטים המקובלים הוכנס גם ארגז לכדורגל לסקייטבורד ולכל מיני אביזרים של בנים. חדרי שינה מעוצבים חייבים להתאים לצרכים של הילדים ולאפשר מקום אחסון לכל האביזרים.

חדרי שינה מעוצבים לנער המתבגר

חדרי שינה מעוצבים לנער המתבגר חדרי שינה מעוצבים לנער המתבגר צריכים להתמודד בשינויים הביולוגיים והתפיסתיים של הנער. אמנם חדרי שינה מעוצבים נרכשים כקומפלט, אך במשך השנים אפשר להשלים רהיט פה ושם אם הדגם עדיין קיים בשוק. במקום הכדורגל, ומשחקי המחשב יש תחומי התעניינות חדשים. הוא עדיין מחובר  לפייסבוק ולמסנג'ר, אך אל חדרו התחילו להגיע גם בנות. כפי שנער בגר וגדל כך חדרו צריך לעבור שינויים. חדרי שינה מעוצבים אינם קדושים וניתן פה ושם, ואפילו כדאי, לשנות את מבנה החדר כשהצרכים של הדייר, משתנים. במקום המיטה הנפתחת נכנסת מיטה וחצי ועוד ספה. אין מה לעשות, הורים שחשבו שעשו את ההוצאה הגדולה שלהם כשקנו לילדיהם חדרי שינה מעוצבים, מגלים עם התבגרות ילדיהם, שהשינויים הברוכים בהתבגרות ילדיהם מביאים איתם גם הוצאות,שאפשר לומר שגם הן ברוכות.


לדוגמאות חדרי שינה מעוצבים כנסו ל-ח.קובי

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©