שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 05:20
כמות צפיות למאמר זה: 3615

תיכנון נכון לעיצוב הבית

(מאת: צוות המומחים של רמונט)
12/03/09

נמאס לכם מהבית ,רוצים לשפר את איכות החיים ,חסכתם כמה שקלים זה הזמן לחשוב על רמונט .

אבל לפני שרצים ומזמינים בעל מקצוע קבלו כמה טיפים לצלוח את השיפוץ בצורה קלה וחסכונית יותר.

לפני שמתחילים לשפץ החליטו מה היעד ותגדירו מסגרת אם בהיקף השיפוץ וכלה בתקציב הכללי.

קחו דף ועט ,רשמו מה הדברים המציקים לכם ביותר שהייתם רוצים שבמהלך השיפוץ יילקחו בחשבון (למשל: הסלון חשוך מידיי וצריך לחשוב על יותר אור .דוגמא נוספת: כל מי שבא לבקר כשיושב בסלון רואה את כל הבלגן במטבח וצריך לחשוב איך מסתירים קצת את המטבח אבל לא אוטמים אותו לגמרי)

אם החלטתם לקחת מעצב פנים רשמו על דף את האופי של בני הבית: חלקם מבולגנים וצריך לבנות להם את החלל של חדרם שיהיה נוח ולא יהיו משועבדים לחדר הרי הם גם כך בלגניסטים ,חלקם מוסיקאים וצריך לקחת בחשבון את הרעש שהם מייצרים ולתת להם חדר מרוחק ואולי אף לאטום אותו מבחינה אקוסטית, צריך לקחת בחשבון גם את גילאי הילדים ולפי זה מה דרישותיהם :פינת משחקים לקטנטנים ,שולחן כתיבה לילדים ,נק בקיר לרמקולים לנוער וכך הלאה. קחו בחשבון כמה כסף שהחלטתם שהשקיע תמיד תשאירו בצד עוד כ20-30 אחוז מערך השיפוצים לתוספות לא מתוכננות הרי אף אחד לא רוצה להתחיל את השיפוץ ובשלב מסוים לעצור כי נגמר הכסף ואי אפשר לקחת עוד הלוואות מעבר למה שכבר לקחנו ובטח לא נעלה את איכות החיים שלנו אם נשארנו עם בית חצי משופץ וחצי בשלבי שיפוץ. מה גם שעליה באיכות החיים לא תתאפשר אם את כל המשכורת שלנו אנו צריכים להחזיר על הלוואות .

עברתם שלב וצריך לקחת בעלי מקצוע בתחום השיפוצים קודם כל בקשו לראות פרויקטים שכבר סיימו אותם בעלי מקצוע ,בקשו גם לדבר אם לקוחות עצמם של אותו שיפוצניק. שאלו אותם האם השיפוצניק עומד בלוחות זמנים הרי לא תרצו להתחיל שיפוץ שאמור לקחת כחודש ולמרוח אותו כחצי שנה. בידקו את הפינישים של אותו שיפוצניק כי הבית הכי יפה ומתוכנן טוב שיהיה והפינישים יהיו מכוערים כל הרמונט ירד לטמיון.

עדיף לקחת בעל מקצוע אחד שינהל את כל השיפוץ וכל איחור ותקלה הוא יהיה הכתובת שלכם אבל תמיד רצוי לקבל כמה הצעות מחיר מכל בעלי המקצוע למרות שהשיפוצניק שלקחתם הוא גם חשמלאי וגם אינסטלאטור וגם צבאי וגם רצף יכול להיות שתמצאו בעל מקצוע זול יותר בחלק מהשיפוץ.

אז זכרו שיפוצים זה לא משחק ילדים תמיד התייעצו עם המומחים
שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©