שיפוצים טיפים ומאמרים חברות ומוצרים עיצוב פנים אדריכלים שאלות ותשובות המומלצים
יום חמישי, 19/05/2022 - 04:52
כמות צפיות למאמר זה: 6569
שיפוצים

כתבה : כמה זה עולה לנו?

(מאת: צוות פורטל רמונט)
09/06/11- 23:04:18


צוות פורטל רמונט ליווה משפחה ממוצעת מאזור המרכז במהלך כל תקופת שיפוצים , ומעביר לכם הגולשים את כל האינפורמציה על התנהלות , עלויות , זמנים וכל מה שצריך לדעת על שיפוצים.

הדירה הנבחרת היא של משפחת אהרון המונה כארבעה נפשות מכפר סבא , דירת שלושה וחצי חדרים בגודל של 78 מטר בקומה רביעית בלי מעלית בבלוק כבן 52 שנה , סיבת השיפוץ : נזילות ,פטריות ועובש בתקרה , המטבח במצב קטטוני - ארונות מטבח מתפרקות , שיש סדוק , אינסטלציה רקובה , ריצוף הבית ישן ולא עדכני ורצפות מתנדנדות , האמבטיה ישנה וחלודה , חסרים אריחי קרמיקה באמבטיה , קירות הבית מתקלפים , צריך לארגן מחדש את עיצוב הבית , ורוב הריהוט ישן , שבור ובלוי.

את כל פרויקט השיפוצים לקחה על עצמה אורית אהרון , אם המשפחה  . בתאריך 28.2.09 החלה אורית להזמין קבלני שיפוצים לקבלת הצעות מחיר לשיפוץ הדירה. כמובן שלא הראשון ולא השני שהגיש את הצעת מחיר לשיפוץ זכה בעבודה , זה היה קבלן השיפוצים החמישי  ( אלי - שיפוצים ועבודות אינסטלציה ) שזכה בעבודה ולא בגלל שהיה זול יותר מהאחרים אלה  הבנתו הרבה בתחום ואלי קבלן השיפוצים הזמין את אורית ואת כתב ''רמונט'' לראות לא פחות משלוש עבודות שיפוצים שעשה בחצי שנה האחרונה ברדיוס של כמה מאות מטרים מבית משפחת אהרון .

 הצעתו הסתכמה ב 54,000 אלף ₪ וכוללת : שפשוף והחלקת הקירות , מערכת אינסטלציה חדשה בכל הבית , הדבקת ריצוף ( קרמיקה לפי בחירת הלקוח עד 45 ₪ למטר ) , שיש למטבח חדש לפי בחירת הלקוח , חפויי קרמיקה למטבח , הזזה והוספת נקודות חשמל וטלפון , איטום ותיקון התקרה , החלפת כל חלונות העץ בבית לחלונות אלומיניום ,בניית נישה מגבס עם ספוטים ,החלפת כלים סניטרים , החלפת דלת כניסה בדלת רב בריח וצבע כללי בכל הבית .

אלי הבטיח תאריך תחילת עבודה ב12.3.09 אחרי חתימת הסכם עבודה בין אלי שיפוצים כללים ועבודות אינסטלציה לבין משפחת אהרון .ובתנאי שכל תכולת הבית תפונה או שתעבור לחדר אחד בתוך הבית , לאחר מכן ניגשה אורית לקבלת הצעת מחיר לארונות מטבח והנגר הנבחר זכה במחיר של 8700 ₪ בניית ארונות מטבח תחתונים ועליונים באורך של 2.3 מטר

נקבע תאריך תחילת השיפוצים , אך לפני צריך לפנות את תכולת הדירה , לשם מסימה זאת התכנסו כל בני הבית מבוקר עד ערב כולל הילדים אחרי בית הספר וארזו את תכולת הדירה והכניסו לחדר השינה .

השיפוצניקים הגיעו , וכמובן ביום הראשון לשיפוצים אורית לא הלכה לעבודה , לתדריכים אחרונים לבעלי המקצוע

ולאחר מכן אורית , אלי השיפוצניק וכתב ''רמונט'' הלכו לבחור קרמיקה , ריצוף וכלים סניטרים בכמה מהחברות המובילות בתחום  . אך גם כאן משפחת אהרון נכנסה להוצאה לא מתוכננת כאשר בחרה אורית את סוג אריחי הקרמיקה והכלים הסניטרים יצא שלאחר קיזוז עם המחיר שהשיפוצניק הקצה לנושא צריך להוסיף עוד 3250 ₪ .

השיפוצים נמשכו כ45  יום שבמהלכם אורית הפסידה עוד 3 ימי עבודה בשובי 1200 ₪ , עוד כל מיני תוספות שיפוצים בבית ועוד כמה שדרוגים שעלו עוד 2760 ₪ , הסלון הוחלף בעלות של 3800 ₪  ,נקנו כסאות למטבח בעלות של 680 ₪ , מנורות לסלון , חדר הורים וחדר שינה  ב1390 ₪

סיכום: משפחת אהרון שיפצה את ביתה , הבית נראה חדש ומודרני ומעוצב בטוב טעם . עם התעסקות של כ50 יום לפני ,בזמן , ואחרי השיפוצים , הפסד של 4 ימי עבודה של אורית בעלות של 1440 ₪  ועלות כל השיפוצים בסך של 75,780 ₪  . כתב רמונט : הדירה נראית יוצאת מין הכלל הכול חדש הדירה מסודרת ומאובזרת ברמה טובה מאוד ורמת הגימור של שיפוצים טובה מאוד , אורית ממליצה בחום" אם אפשר תקציבית לעשות שיפוצים כדאי ומומלץ פשוט הרגשה של בית חדש ולא צריכים להחליף שכנים , בתי ספר לילדים וכל מה שמשתמע ממעבר דירה"

כתב רמונט ליווה את כל פרויקט שיפוצים אצל משפחת אהרון מאחל לכל בני הבית " תתחדשו"

ולכם גולשים יקרים , השיפוצים יכלו לעלות יותר זולים אך זכרו שיפוצים זה לא משחק ילדים השאירו את זה למומחים , לא כדאי לחסוך בעלויות ולשלם מחיר כבד אחרי זה.


 
                    המטבח לפני השיפוצים
 
                 המטבח במהלך השיפוצים
 

שיפוצים
קבע כאתר הבית | הוסף למועדפים | אודות רמונט | תקנון | המערכת | פירסום באתר | מפת האתר | קישורים | יצירת קשר | הצעות לייעול
לכל הזכויות שמורות לפורטל שיפוצים רמונט הכל לבנייה, שיפוצים ועיצוב הבית ©